Plakaty o]wolności

Home / Plakaty o]wolności

Pamiętacie kampanię 5 zmysłów z 2015 roku? Chcemy czy nie – żyjemy w kulturze obrazkowej. Zewsząd atakują nas wizualne wodotryski reklamowe, głośne slogany i zabawne memy, które wyparły tradycję opowiadania dowcipów. Dobry pomysł, odpowiednia manipulacja odbiorcą i wpadająca w ucho melodyjka z hasłem promującym i nie ma sposobu by oprzeć się pokusie zakupu.

Plakaty i ilustracje od dłuższego czasu zyskują na medialnym znaczeniu. W tym roku pragniemy pokazać myślenie o]Wolności właśnie za pomocą obrazu. Na warsztatach uczestnicy będą tworzyć własne plakaty, które zaprezentujemy w Poznaniu w listopadzie podczas Marszu o]Wolności, a także które rozprzestrzenią się viralowo po wszelkich możliwych social mediach. W myśleniu obrazem wesprą uczestników wybitni prowadzący tacy jak: Grzegorz Myćka, Bartosz Mamak, Kuba Woynarowski i wielu, wielu innych.

Wystartujemy także z kampanią społeczną, która w niezwykle intrygujący sposób zmieni wasze myślenie oWolności. Zaciekawieni? Poczekajcie na szczegóły i bądźcie z nami!